Autor: Manpower • 11. oktoober 2021

Interchemie is looking for a new finance team member

Manpoweri klient on veterinaarravimeid ja -tooteid tootev ettevõte Interchemie Werken de Adelaar Eesti AS. Interchemie on saavutanud kõrge kvaliteedistandardi, pidevalt uurides ja arendades uusi tooteid. Ettevõte peab oluliseks ka ennetustööd ning valmistab seetõttu ka loomsete tervise hoidmiseks vajalikke toitumisalaseid tooteid.

Please apply with your CV in English by no later than 24th of October www.manpower.ee

Interchemie muutub ja toimuvad ümberkorraldused. Teil on suurepärane võimalus sellest protsessist osa saada.

Finantsjuht

Teie ülesanne on vastutada ettevõtte finantsolukorra eest, analüüsides igapäevast finantstegevust ning andes juhtkonnale nõu ja juhiseid tulevaste finantsplaanide kohta. Teie ülesannete hulka kuulub ettevõtte igapäevaste finantstehingute jälgimine, eelarve planeerimise eest vastutamine, tulude, rahavoogude ja kulude jms kontrollimine.

Ootame varasemat finantsjuhtimise, finantsanalüüsi või raamatupidamiskogemust, kõrgharidust ja soovi aidata luua uut süsteemi ning jagada oma ideid parimate võimalike lahenduste leidmiseks. Peate oma tugevusteks analüütilist mõtlemist, probleemide lahendamist ja head numbrilist võimekust. Räägite väga hästi eesti ja inglise keelt.

Pakume võimalust saada osa muutustest paremuse poole, jagada oma ideid ja aidata luua uue ja tugeva aluse ettevõttele ja selle protsessidele. Välja töötatud boonussüsteemi veel ei ole, kuid ettevõte on aruteludeks avatud.

Kui tundsite end selles kirjelduses ära, kandideerige oma ingliskeelse CV-ga hiljemalt 24. oktoobriks www.manpower.ee või SIIT.

Küsimuste korral pöörduge aadressile [email protected]

Jaga lugu
Finantsuudised.ee toetajad:
Daisy PelloFinantsuudised.ee juhtTel: 667 0405
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 667 0077