Uudised Finantsuudised.ee

Monese laienes Lissaboni

Norris Koppel
Norris KoppelFoto: Ben Gold

Üleilmseid pangandusteenuseid pakkuv Eesti idufirma Monese on pärast 60 miljoni dollari suuruse investeeringu kaasamist enda teatel kiiresti kasvamas ja avas uue kontori Lissabonis, Portugalis.

Monese Lissaboni kontoris asub aasta lõpuks tööle 25 uut töötajat. Juhatajaks saab Carla Batista, kes on töötanud 14 aastat Visa's.

„Lissabon on Euroopas tehnoloogia vallas tegutsemiseks üks parimaid kohti. Siin on tohutu potentsiaal leida ja värvata Euroopa parimaid tehnoloogiaspetsialiste ning teha nendega koostööd,“ ütles Monese asutaja ja tegevjuht Norris Koppel.

Uudis järgnes teadetele selle kohta, et Monese tagas omale 2018. aasta septembris edukalt 60 miljoni dollari suuruse B-seeria investeeringu ja sillutas seeläbi teed suurtele uute toodetega seotud plaanidele. Monese kavatseb selle aasta lõpuks palgata sada uut töötajat oma kontoritesse Ühendkuningriigis, Eestis ja Portugalis, suurendades seega tunduvalt ettevõtte tegevusmahtu.

Monese asus hiljuti pakkuma konto „Monese Business“ teenust, suurendades oma teenusevalikut klientidele ja ettevõtetele Ühendkuningriigis ning mujal Euroopas. Teenust „Monese Business“ pakutakse Ühendkuningriigis registreeritud ettevõtetele 11 keeles ja seda hakatakse peagi pakkuma ka mujal Euroopas.

Monese astutati 2015. aastal ja praeguseks on ettevõttel 600 000 klienti, millele lisandub päevas umbes 2000 uut kasutajat. Aastas liigub klientide kontode kaudu Moneses enam kui 3 miljardit dollarit.

Märksõnad
Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
05. November 2018, 13:39

Finantsuudised.ee toetajad:

ValdkonnaTööpakkumised
YourOffice Group OÜ
Trükiettevõte REUSNER otsib FINANTSJUHTI
YourOffice Group OÜ
17.11.2018
Kõik tööpakkumised >