Eile avalikustas Joe Biden majanduse uute toetusmeetmete sisu, suuremad aktsiaturud sattusid selle peale langusesse, kirjutas Bloomberg.

- Börsiturud on languses hoolimata uutest stiimulmeetmetest. Foto: Reuters/Scanpix
Biden avalikustas plaani, mille kohaselt on abipaketi suurus 1,9 triljonit dollarit, kuid see peab saama ka kongressi heakskiidu. Lisaks on plaanis maksutõus, mis teeb investorid ettevaatlikuks. Föderaalreservi juht Jerome Powell kinnitas, et intresse ei tõsteta, kui just ei nähta, et inflatsioon hakkab tõusma.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kui ettevõte soovib pakkuda oma klientidele parimat teenust, peab ta alustama enda töötajatest. Just seda põhimõtet järgib finantsteenuste võrdlusplatvorm Altero, kus ettevõtte juhtkond on oma meeskonna heaolu ja ühtsustunde kasvatamise seadnud strateegiliseks prioriteediks.