Tarbimisfinantseerimisele keskendunud Inbank teenis 2021. aastal oma ajaloo suurima, 11 miljoni eurose kasumi, mis on ligi kaks korda enam kui aasta tagasi.

- Inbanki juhatuse esimees Priit Põldoja.
- Foto: Raul Mee
Inbanki 2021. aasta neljanda kvartali puhaskasum oli 2,9 miljonit eurot, kasvades 71%, võrreldes eelmise aasta sama perioodiga, ning aasta puhaskasum kasvas pea 11,0 miljonit euroni. Panga aastane kasumi kasv oli 86% ja omakapitali tootlus 15,6%.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Võlakirjade märkimine kestab 20. maist kuni 5. juunini
Lords LB Asset Management’i hallatav investeerimisühing Atsinaujinančios Energetikos Investicijos (AEI) alustab 5 miljoni euro mahus võlakirjade pakkumist, mille fikseeritud aastaintress on 9%. Viimasesse tegevusetappi jõudnud ettevõte, mis haldab 165 miljoni euro väärtuses vara Poolas, Leedus ja Lätis, seab eesmärgiks müüa kõik toimivad ning arendatavad projektid hiljemalt 2027. aasta lõpuks. Viimasel ajal on AEI päikese- ja tuuleparke omandanud Suurbritannia ja Soome strateegilised investorid.