Coop Pank kasvatab jõudsalt klientide arvu ja puhaskasumit
Coop Pank teenis aasta viie esimese kuuga 45% rohkem puhaskasumit kui aasta tagasi samal perioodil, mais kasvas panga klientide arv 2900 võrra, aastaga on kliendibaas kasvanud 31%.
Coop Panga Maakri tänava pangakontor Skyon majas. Coop Pank on aastaga kasvatanud kliendibaasi 31%.
Foto: Liis Treimann
Pank teenis mais 1,9 miljonit eurot puhaskasumit. Aasta viie esimese kuuga on pank teeninud 6,9 miljonit eurot puhaskasumit, mida on 45% rohkem kui aasta tagasi samal perioodil.
Pärast sisukaid konverentsipäevasid - täis põnevaid ettekandeid, töötubasid ja tarku mõttevahetusi - on 23.-24. aprillil toimuva Pärnu Finantskonverentsi külalistel võimalik oma aju ümber lülitada Endla Teatris. Teatris saad kogeda head huumorit, üllatavaid lugusid, kauneid muusikalisi hetki ning ammutada täiesti uut ja inspireerivat mõtteainest.