LHV Group teenis mais konsolideeritud puhaskasumina 4,7 miljonit eurot. Esimest korda üle pika aja näitas kasumit ka LHV Kindlustus. Ainsana oli kahjumis Ühendkuningriiki loodav uus pank.

- LHV Groupi konsolideeritud laenuportfell suurenes mais 42 miljoni euro võrra, samal ajal teeniti 4,7 miljonit eurot puhaskasumit.
- Foto: Liis Treimann
LHV avaldas äsja oma maikuu tulemused, milles tuuakse välja, et mais jõudis panga klientide aktiivsus tavapärasele tasemele. Grupisiseselt teenis LHV Pank puhaskasumina 5,6 miljonit eurot, sealhulgas 0,7 miljonit Ühendkuningriigi filiaaliga seotud klientide teenindamisest.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Soome on Eesti ettevõtjale üks loogilisemaid laienemissihte – geograafiliselt lähedal, majanduslikult arusaadav ja kultuuriliselt tuttav. Kuid see ei tähenda, et Soomes äritegevus oleks lihtne või kiiresti tasuv. Saates „Finantsuudised fookuses“ arutasid Soome turu plusse ja miinuseid kaks kogenud praktikut: Soome-Eesti Kaubanduskoja ja Finesta Balticu juhatuse liige Heikki Mäki ning Soomes tegutseva raamatupidamis- ja maksunõustamisettevõtte CH Konsultatsioonid juht Christer Haimi. Kahe peale kokku ulatuvad nende kogemused Eesti ja Soome vahel äri ajades pea neljakümne aastani.