Esimesena kõneleb saates "Lavajutud" mõjuvõimsaimaks eestlaseks nimetatud, endine Eesti Panga president Ardo Hansson, kes räägib oma ebatavalisest elust ja jagab nõuandeid, mis tema kogemusel tagavad edukuse juhtimises.

- Ardo Hansson rääkis Pärnu juhtimiskonverentsil oma elust, mida ta peab ebatavaliseks, mitmekülgseks, rahvusvaheliseks ning ainult tänu taganttõukajatele ambitsioonikaks.
- Foto: Urmas Kamdron
Teises saatepooles astub üles Vaba Lava tegevjuht ja endine juhtiv riigiprokurör Steven-Hristo Evestus. Karjääripöörde teinud tippjuht räägib oma elust ja sellest, miks me kõik võiks mõelda oma elus muutuste tegemisele ambitsioonikamalt.
Saade on salvestatud Pärnu juhtimiskonverentsil.
Kuulake saadet siit:
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Leedu kinnisvaraarenduskontserni KAITA Group kinnisvarahaldusettevõte KAITA Living pakub 11,5% aastaintressiga tagatud kaheaastase tähtajaga võlakirju. Eesti investorid saavad esitada investeerimistaotlusi pankade ja finantsvahendusfirmade kaudu reedel, 11. juulil kella 15:30ni. Esimese vooru jooksul plaanib ettevõte kaasata 2 miljonit eurot, võimalusega suurendada koguemissiooni mahtu kuni 8 miljoni euroni. Emissioon noteeritakse NASDAQ First North alternatiivturul.