Autor: Paavo Siimann • 16. november 2022

Raha saab, aga selle kaasamiseks tasub valmistuda

Ettevõtted saavad jätkuvalt raha kaasata, selleks tasub aga eeltöö ära teha ja leida sobiv rahastaja. Milline finantseering millises ettevõtte tsüklis aga valida ja mis neist on kõige soodsam?
Vasakult Valeria Kiisk, Paavo Siimann, Anu Liblik ja Lev Dolgatšov.
Autor: Andres Laanem

Saates „Finantsuudised fookuses“ tuleb juttu ettevõtete võimalustest kaasata raha, millal pöörduda panka ja millal teiste investorite poole. Selleks tasub selgeks teha terminid ja ettevõtte enda numbrid. Saatekülalised annavad ettevõtjatele soovitusi, kuidas raha kaasamiseks ette valmistuda. Lisaks tuleb saates juttu, kuidas laenuraha järjest rohelisemaks muutub ja millist autot saab kõige soodsamalt liisida.

"Soodsaim on ikkagi laenutoode," ütles Anu Liblik, millele Lev Dolgatšov lisab, et kui idee õnnestub, sest vastasel juhul võib see ka olla kõige kallim rahastus. Valeria Kiisk nendib, et ettevõtte laienemisel tasub kombineerida erinevaid rahastui.

Raha kaasamisest räägivad Swedbanki äripanganduse juht Anu Liblik, Redgate Capital AS partner Valeria Kiisk ja Eesti Äriinglite Assotsiatsiooni president ja ingelinvestor Lev Dolgatšov.

Saatejuht on Paavo Siimann.

Kuula saadet siit:

Jaga lugu
Finantsuudised.ee toetajad:
Marge AasalaidFinantsuudised.ee juhtTel: 52 80 443
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 667 0077