Toidukontserni Maag kaasasutaja ja osaniku Roland Lepa sõnul on Maagi peamine plaan praegu HKScani Balti ärid pärast ostu kinnitamist kasumisse saada, kuid Lepp mõlgutab ka börsiplaane.

- Maagi kaasasutaja ja osanik Roland Lepp (paremal) mõlgutab börsiplaane.
- Foto: Erik Prozes
“Kellest ma väga lugu pean, on härra Vihand (Jaanus Vihand), kes tegi Coopist sellise ettevõtte, kus kohalik inimene on Coopiga üsna seotud. Ja miks mitte ei võiks olla Eesti inimene seotud läbi börsi näiteks ka Eesti liha- ja piimatööstusega,” rääkis Lepp Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kõige rängemad ja kallimad nõuded tekivad ettevõtte ja lahkunud juhatuse liikme vahel, näitavad kindlustusandmed. Samas pole ilma riske võtmata võimalik äris edukas olla, ütles advokaadibüroo Sorainen partner Norman Aas.