Autor: Finantsuudised.ee • 5. veebruar 2018

Levira finantsdirektoriks sai Taavi Tapner

AS Levira uus finantsdirektor Taavi Tapner.
Autor: erakogu

AS Levira finantsdirektorina asus 1. veebruarist ametisse Taavi Tapner ja õigusvaldkonda juhib alates 15. jaanuarist 2018 Melika Kiilmaa.

Meil on siiralt hea meel, et Melika ja Taavi liitusid Levira kollektiiviga. Mõlema näol on tegemist oma ala professionaalidega, kes toovad endaga kaasa nii värsket energiat kui ka teadmisi ja oskusi, mis aitavad kaasa ettevõtte arengule,“ ütles Levira juhatuse esimees Tiit Tammiste.

„Levira on suure potentsiaaliga ettevõtte, kus töötavad oma ala parimad spetsialistid ja ootan põnevusega võimalust nendega koostööd teha. Usun, et minu rahvusvaheline finantsjuhtimise kogemus toetab ettevõtte arengut, strateegia elluviimist ning uute ärivõimaluste leidmist,“ ütles Taavi Tapner.

„Õigusvaldkonna juhtimiskogemuse kõrval pean enda tugevuseks telekommunikatsioonivaldkonna pikaajalist tundmist, mis aitab mul efektiivselt juhtida Levira kui professionaalse digiteenuste pakkuja õigusvaldkonda,“ märkis Melika Kiilmaa.

Taavi Tapner on töötanud kaua ehitusmaterjalitööstuses. Ta on olnud rahvusvahelise kontserni HeidelbergCement Group Põhja-Euroopa üksuse finantsjuht, juhtinud kontserni Türgi finantsüksuse tööd ja töötanud finantsdirektorina Kunda Nordic Tsemendis.

Melika Kiilmaa on varem juhtinud õigusvaldkonda Starmanis ja juriidilist osakonda EMTs ning praktiseerinud lühiajalisemalt advokaadibüroodes Glimstedt ja LAWIN (nüüdseks COBALT).

Levira on Põhja-Euroopa üks peamiseid telekanalite väljastuskeskusi ning põhiline TV- ja raadiolevivõrkude operaator Eestis. Levira kliendid on rahvusvahelised ja kohalikud IT-ettevõtted ning telejaamad, nagu Turner, Sony, MTG, EBU, ERR, Discovery, ATEA, Telia, Tele2, Elisa, Starman, TV3. Levira aktsionärid on Eesti Vabariik ja Prantsuse telekommunikatsiooniettevõte TDF osalustega vastavalt 51% ja 49%.

Jaga lugu
Finantsuudised.ee toetajad:
Daisy PelloFinantsuudised.ee juhtTel: 667 0405
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 667 0077