Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kaja Kert: minust oleks võinud saada hoopis moelooja!
Pikaaegne Merit Tarkvara finantsjuht Kaja Kert, kes sel aastal nomineeriti üheks aasta mõjukaimaks, tunnistab, et temas on alati olnud kaks poolt – konkreetseid lahendusi armastav matemaatik ja loomingulisi piire ületav moelooja.
Lords LB Asset Managementi hallatava investeerimisettevõtte Tewox võlakirjade pakkumise lõpuni on jäänud kolm päeva. Balti riikide investorid saavad investeerida 220 miljoni euro väärtuses jaemüügikinnisvaraportfelli haldava ettevõtte võlakirjadesse kuni 14. augustini.