Anname teada, et seoses koroonaviirusest tingitud terviseriskidega lükkub Pärnu Finantskonverents edasi ning uus kuupäev saab olema 8.-9.06.2021.
Äripäev ja Finantsuudised.ee tegid sellise otsuse, et kõikide üritusel osalejate, esinejate, korraldajate ja partnerite turvalisus ning tervis oleks hoitud. Arvestades praegust olukorda, on ürituse edasilükkamine õige ja hooliv samm. Inimeste tervis ja turvalisus on meile kõige tähtsamad.
Seoses kuupäeva muutusega võib programmi tulla muudatusi, kuid teeme omalt poolt kõik, et kava jääks samaks või saaks veelgi paremaks.
Piletid, mis on ostetud enne ürituse edasilükkamist, kehtivad ka edaspidi ürituse uutel kuupäevadel.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Tutvu konverentsi sisu ja kavaga
SIIN!
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Võlakirjade märkimine kestab 20. maist kuni 5. juunini
Lords LB Asset Management’i hallatav investeerimisühing Atsinaujinančios Energetikos Investicijos (AEI) alustab 5 miljoni euro mahus võlakirjade pakkumist, mille fikseeritud aastaintress on 9%. Viimasesse tegevusetappi jõudnud ettevõte, mis haldab 165 miljoni euro väärtuses vara Poolas, Leedus ja Lätis, seab eesmärgiks müüa kõik toimivad ning arendatavad projektid hiljemalt 2027. aasta lõpuks. Viimasel ajal on AEI päikese- ja tuuleparke omandanud Suurbritannia ja Soome strateegilised investorid.