Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt nimetas KredExi nõukogu uuteks liikmeteks Helo Meigase, Veiko Hintsovi ja Mait Paltsi.

- Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt uuendas Kredexi nõukogu
„Kolme uue liikme puhul on tegemist oma eriala tippudega, kellel on pikaaegne rahvusvaheline juhtimiskogemus pangandusest, audiitortegevusest ning ettevõtlus- ja õigusvaldkonnast. Helo, Veiko ja Maidu liitumine tugevdab KredExi strateegilist juhtimist ja aitab KredExil toetada ettevõtete rahastamist nii koroonaviiruse kriisi ajal kui kriisist väljumisel,“ ütles Sutt.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Võlakirjade märkimisperiood kestab 29. juulini
Leedu ühe suurima, Vilniuses, Londonis, Prahas ja Riias tegutseva kinnisvaraarendaja KAITA Groupi tütarettevõte KAITA LV LIVING SIA alustab 10% tootlusega võlakirjaemissiooni märkimist. Balti riikide investoritele on suunatud 2-aastase lunastustähtajaga tagatud võlakirjade pakkumine.