Kaheksa kuu eelarvepuudujääk kahanes aastaga üle 170 miljoni
Augusti lõpuks oli valitsussektori eelarvepuudujääki kogunenud 801 miljonit eurot, mis moodustab aastasest SKPst 2,7 protsenti, kirjutab rahandusministeeriumi pressiteates fiskaalpoliitika osakonna juhtivanalüütik Risto Kaarna.
Võrreldes 2020. aasta augusti lõpu seisuga on eelarve defitsiit 171 miljonit eurot väiksem, mis tuleneb peamiselt suurenenud maksulaekumisest ning eelmise aastaga võrreldes väiksematest lisaeelarve kuludest.
NB! 10. - 14. veebruarini on Endla piletipidu: etenduste piletid -25%
Pärast sisukaid konverentsipäevasid - täis põnevaid ettekandeid, töötubasid ja tarku mõttevahetusi - on 23.-24. aprillil toimuva Pärnu Finantskonverentsi külalistel võimalik oma aju ümber lülitada Endla Teatris. Teatris saad kogeda head huumorit, üllatavaid lugusid, kauneid muusikalisi hetki ning ammutada täiesti uut ja inspireerivat mõtteainest.