Täna, 16. veebruaril alustab Coop Panga finantsjuhi ja juhatuse liikmena tööd Paavo Truu, kes oli varem Coop Eesti Keskühistu finantsdirektor ja juhatuse liige.

- Coop Panga uus finantsjuht Paavo Truu.
„Paavo Truu on kogenud finantsjuht, kes kannab endas Coop Panga väärtusi ja on loomult kiire tegutseja. Tema kogemused kaubandusest ja Coopi struktuurist annavad pangale kasvuks veelgi kiirema käigu ning aitavad meil pangandust ja kaubandust senisest veelgi paremini omavahel integreerida,“ ütles Coop Panga juhatuse esimees Margus Rink, kelle sõnul on märgiline, et uus finantsjuht tuleb just Coopi grupi seest.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Soome on Eesti ettevõtjale üks loogilisemaid laienemissihte – geograafiliselt lähedal, majanduslikult arusaadav ja kultuuriliselt tuttav. Kuid see ei tähenda, et Soomes äritegevus oleks lihtne või kiiresti tasuv. Saates „Finantsuudised fookuses“ arutasid Soome turu plusse ja miinuseid kaks kogenud praktikut: Soome-Eesti Kaubanduskoja ja Finesta Balticu juhatuse liige Heikki Mäki ning Soomes tegutseva raamatupidamis- ja maksunõustamisettevõtte CH Konsultatsioonid juht Christer Haimi. Kahe peale kokku ulatuvad nende kogemused Eesti ja Soome vahel äri ajades pea neljakümne aastani.