Maapiirkondade ettevõtetele avanes võimalus taotleda regionaallaenu
KredEx tõi uue teenusena turule regionaallaenu, et ettevõtjad väljaspool Tallinna ja Tartut saaksid investeeringute finantseerimiseks pankadest lihtsamalt laenu. Regionaallaen võimaldab vajaliku omaosaluse osalist või täielikku finantseerimist.
Regionaallaenu saavad pankadest taotleda väikesed ja keskmise suurusega ettevõtjad väljaspool Tallinna ja Tartut, kes ei tegutse põllumajanduse, metsanduse või vesiviljeluse valdkonnas. Laen aitab neid ettevõtteid, kellel puuduvad vahendid pankade nõutavaks omaosaluseks.
Lords LB Asset Management’i hallatav investeerimisühing Tewox alustab 10 miljoni euro mahus võlakirjade avalikku pakkumist. 220 miljoni euro suurust kaubanduskinnisvara portfelli haldav äriühing pakub Baltimaade investoritele 8% aastatootlust (intressi), võlakirjade märkimine kestab kuni 14. augustini.