Möödunud aastal väljastas Eesti finantsinspektsioon ettevõttele IPF Digital e-raha asutusena tegutsemise litsentsi, mis võimaldab arendada maksevõimalusi ja e-raha teenuseid. Sellest ajendatuna toobki Londoni börsiettevõte Eestis turule uue digitaalse rahakoti ja finantsplatvormi Creditea.

- IPF Digitali Eesti tegevjuht Kristi Saaremets Foto: IPF Digital
IPF Digital on loonud Eestisse kompetentsikeskuse, mis tegeleb finantstehnoloogiate arendamise ja tooteinnovatsiooniga. „Meie eesmärk on olla juhtiv digitaalsete laenutoodete ja personaliseeritud finantsjuhtimise lahenduste pakkuja nii Eestis, Baltikumis kui ka näiteks Austraalias ja Mehhikos, kus juba tegutseme. Möödunud aastal väljastati meile e-raha litsents, mis annab võimaluse keskenduda innovaatiliste finantstehnoloogiate ja digitaalsete tööriistade välja töötamisele ja arendamisele Euroopas,“ sõnas pressiteates ettevõtte Eesti tegevjuht Kristi Saaremets.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Sadama lähedal Porto Franco kvartalis asuv Skandinaavia disaini ja hõnguga Citybox Tallinn hotell pakub külalistele kontaktivaba teenust, mis muudab majutuse kiireks ja mugavaks ning võimaldab taskukohast hinda.