Finantsjuht ja finantssüsteemide looja ning arendaja Inga Stelmak teeb kannapööret ja käivitab pereäri puiduvaldkonnas, finantsvaldkonna koolitaja ametit päris maha ei pane.

- Inga Stelmak on tegutsenud Six Apples Finance OÜ juhatuse liikmena juba 13 aastat, pakkudes raamatupidamis- ja finantsjuhtimisteenuseid ning maksu- ja finantskonsultatsioone
- Foto: Meeli Küttim
Inga on Tartus sündinud ja kasvanud ning üllatuslikult hoopis venekeelse hariduse saanud. Kuna aeg oli muutuste tuules, sai ta aga peagi aru, kui oluline on inglise keele oskus ning peale keskhariduse omandamist otsustas õppida ka selle keele selgeks. Seda otsust pole tal tulnud siiani kahetseda.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Leedu kinnisvaraarenduskontserni KAITA Group kinnisvarahaldusettevõte KAITA Living pakub 11,5% aastaintressiga tagatud kaheaastase tähtajaga võlakirju. Eesti investorid saavad esitada investeerimistaotlusi pankade ja finantsvahendusfirmade kaudu reedel, 11. juulil kella 15:30ni. Esimese vooru jooksul plaanib ettevõte kaasata 2 miljonit eurot, võimalusega suurendada koguemissiooni mahtu kuni 8 miljoni euroni. Emissioon noteeritakse NASDAQ First North alternatiivturul.