Eestlaste asutatud maksevahendaja Wise kasvatas lõppenud majandusaastal tugevalt tulemusi ning prognoosib kasvu ka alanud aastaks.

- Wise asutajad Taavet Hinrikus ja Kristo Käärmann
- Foto: Eiko Kink
Ettevõte majandusaasta lõppes 31. märtsi kuupäevaga ning esialgsed tulemused avaldati täna. Wise’i teenis lõppenud majandusaastal 559,9 miljonit naela käivet, mida on 33% rohkem aasta varasemaga võrreldes. Kulumi ja maksude eelset kasumit, ehk EBITDAt teenis ettevõte 121,4 miljonit naela, mida on 12% rohkem aasta varasemaga võrreldes.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Võlakirjade märkimine kestab 20. maist kuni 5. juunini
Lords LB Asset Management’i hallatav investeerimisühing Atsinaujinančios Energetikos Investicijos (AEI) alustab 5 miljoni euro mahus võlakirjade pakkumist, mille fikseeritud aastaintress on 9%. Viimasesse tegevusetappi jõudnud ettevõte, mis haldab 165 miljoni euro väärtuses vara Poolas, Leedus ja Lätis, seab eesmärgiks müüa kõik toimivad ning arendatavad projektid hiljemalt 2027. aasta lõpuks. Viimasel ajal on AEI päikese- ja tuuleparke omandanud Suurbritannia ja Soome strateegilised investorid.