Finantsinspektsiooni nõukogu pikendas 30. septembri korralisel koosolekul inspektsiooni juhatuse liikmete Andres Kurgpõllu, Andre Nõmme ja Siim Tammeri volitusi uueks kolmeaastaseks ametiajaks.
Finantsinspektsiooni nõukogu esimees Keit Pentus-Rosimannus tunnustas inspektsiooni juhatuse liikmeid tehtud töö eest ning soovis neile teravat pilku ja kindlat kätt. „Finantsinspektsioon on hästi juhitud asutus, mis hoiab finantssektorit ka keerulisematel aegadel stabiilsena, lastes sel samal ajal areneda. Juhatuse esimees ja liikmed on oma valdkondade eksperdid ja nõukogul toimib nendega koostöö sujuvalt,” märkis Pentus-Rosimannus.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Oma ala professionaalide koostöös loodud eelarverakendus VeeRa on kasvanud Eesti avaliku sektori eelarveprotsesside digipöörde sümboliks ning võidab järjest enam kasutajaid ka teistes sektorites. Kui varem sõltus eelarve koostamine lõpututest Exceli tabelitest ja käsitsi andmesisestusest, siis nüüd pakub VeeRa pilvepõhist lahendust, mis on ühtaegu mugav kulujuhtidele ja ülevaatlik finantsjuhtidele.