Septembris kasvas hüppeliselt ummistusrünnakute hulk
Vene numbrimärkidega autode keelamine aitas kaasa sellele, et septembris toimus Eestis üle aastate kõige rohkem teenustõkestusrünnakuid, isegi rohkem kui Narva tanki eemaldamise ajal, kirjutab teemaveeb ITuudised.
Riigi Infosüsteemi Ameti analüüsi- ja ennetusosakonna juhataja Märt Hiietamm esinemas IKT Aastakonverentsil. Foto: Raul Mee
RIA andmetel toimus septembris 84 ummistusrünnakut. Võrdluseks, augustis oli rünnakuid 30 ja teenustõkestusrünnakute hulk oli viimase poole aasta jooksul kahanenud.
Pärast sisukaid konverentsipäevasid - täis põnevaid ettekandeid, töötubasid ja tarku mõttevahetusi - on 23.-24. aprillil toimuva Pärnu Finantskonverentsi külalistel võimalik oma aju ümber lülitada Endla Teatris. Teatris saad kogeda head huumorit, üllatavaid lugusid, kauneid muusikalisi hetki ning ammutada täiesti uut ja inspireerivat mõtteainest.