Swedbanki kindlustusfirmasid hakkab juhtima Aet Altroff
Mais asub Swedbanki kindlustusettevõtete Swedbank P&C Insurance AS ja Swedbank Life Insurance SE etteotsa Aet Altroff. Tema ametisse nimetamiseks on eelnevalt vaja finantsinspektsiooni heakskiitu.
Aet Altroff on viimased 30 aastat täitnud Swedbankis erinevaid juhtrolle. Tema vastutusalade hulka on kuulnud Swedbank Eesti jaeäri ja turundus, erasegmendi juhtimine Balti panganduses ning kliendiväärtuse kujundamine grupis. Viimasel neljal aastal tegutses Altroff Rootsi panganduses ettevõtte arengu juhina.
Leedu ühe suurima, Vilniuses, Londonis, Prahas ja Riias tegutseva kinnisvaraarendaja KAITA Groupi tütarettevõte KAITA LV LIVING SIA alustab 10% tootlusega võlakirjaemissiooni märkimist. Balti riikide investoritele on suunatud 2-aastase lunastustähtajaga tagatud võlakirjade pakkumine.