SBA Grupi investeeringute haldusettevõtte Capitalica Asset Management alustas kinnisvarafond Capitalica Z114 Real Estate Fund võlakirjade avalikku emiteerimist. Raha kasutatakse uue A-klassi ärikeskuse "Sand Offices" arendamiseks Vilniuses.

- Capitalica direktor Mindaugas Liaudanskas.
- Foto: Capitalica
Emissiooni maht on 3 miljonit eurot, seda saab suurendada kuni 6 miljoni euroni. Võlakirjade nimiväärtus on 1000 eurot. Võlakirja ostuhind on 1033,3895 EUR, lunastustähtaeg 29. juuni 2026.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Pärast sisukaid konverentsipäevasid - täis põnevaid ettekandeid, töötubasid ja tarku mõttevahetusi - on 23.-24. aprillil toimuva Pärnu Finantskonverentsi külalistel võimalik oma aju ümber lülitada Endla Teatris. Teatris saad kogeda head huumorit, üllatavaid lugusid, kauneid muusikalisi hetki ning ammutada täiesti uut ja inspireerivat mõtteainest.