Euroopa Liidu kaitsevaldkonna teadus- ja arendusprojektide konkursil sai rahastuse üheksa Eesti osalusega rahvusvahelist projekti, mida toetatakse Euroopa Kaitsefondist kokku 241 miljoni euro eest.

- Üks kaitseprojektis osalevaid ettevõtteid on mehitamata õhusüsteemide tehnoloogilisi lahendusi arendav Marduk Technologies.
- Foto: Marduk Technologies
„Euroopa Kaitsefondi 2023. aasta taotlusvooru tulemused näitasid, et Eesti kaitsetööstus on Euroopas üle keskmise konkurentsivõimeline. Meie osalejad omavad häid teadmisi ja kvaliteetset ettevalmistust, et Euroopa Liidu kaitsealases teadus-arenduskoostöös edukad olla,“ lausus kaitseministeeriumi kantsler Kusti Salm.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!