RASKi partner Märt Rask on otsustanud lõpetada üle veerandsajandi kestnud tegevuse advokaadina ja astuda välja advokatuurist. Märt jätkab RASK’is tegutsemist nõunikuna.

- Märt Rask
- Foto: Advokaadibüroo Rask
Märt on andnud olulise panuse advokaadibüroo RASK käivitamisesse ja üles ehitamisse enam kui 10 aasta kestel. Lisaks erialasele tegevusele, näiteks apteegireformi läbiviimise nõustamine ja Eesti Vabariigi õiguseksperdi roll vaidluses Tallinna Veega Maailmapanga juures asuvas rahvusvahelises arbitraažikohtus, on Märdi kogemused olnud hindamatu väärtusega teistele RASKi partneritele büroopidaja rolli täitmisel.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eestlaste liikuvus on viimaste aastakümnetega märgatavalt kasvanud – töö-, õppimis- ja elukohamuutused üle riigipiiride on muutunud tavapäraseks. Kuid mis juhtub siis, kui inimene on elanud mitmes riigis ja jätnud vara laiali üle maailma? Kuidas toimub pärimine, kui ühed pärijad elavad Eestis, teised Soomes ja kolmandad on jäljetult kadunud?