Citadele panga küsitluse järgi usub 23 protsenti Eesti inimestest, et järgneva aasta jooksul nende töötasu tõuseb. 8 protsenti arvab, et nende palk pigem langeb ning 34 protsendi hinnangul ei toimu nende töötasus mingit muutust.

- Citadele panga Eesti filiaali jaepanganduse juht Marina Hakiainen.
- Foto: Rene Riisalo
Eesti Panga andmetel on palgakasv Eestis üldiselt aeglustumas, kuigi ulatus aasta esimeses kvartalis 8,8 protsendini. Keskmine brutopalk on hetkel 1894 eurot. Citadele pank uuris Eesti, Läti ja Leedu inimestelt, kuidas nad ise hindavad võimalusi, et nende palk töötasu järgneva 12 kuu jooksul muutub. Palgakasvu osas osutusid kõige pessimistlikumaks eestlased.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Märkimisperiood kestab 26. juunini
Leedu Keskne Krediidiühistu (LCKU), mis ühendab Balti riikide suurimat krediidiühistute võrgustikku, alustab allutatud võlakirjade programmi teist etappi. Leedus, Lätis ja Eestis pakutakse investoritele 11.–26. juunini võimalust soetada kuni 4 miljoni euro väärtuses 8,25% tootlusega võlakirju. Emissiooni esimene etapp ületas pakkumist märkimisväärselt.