Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus (EIS) pakub alates 4. maist ettevõtetele innovatsioonilaenu. Laenu maksimaalne summa on kuni viis miljonit eurot.

- EISi juhatuse liige Ivar Pae
- Foto: EIS
„Meie jaoks ei ole innovatsioonilaen lihtsalt uus teenus, vaid osa suuremast muutusest. Soovime aidata ettevõtetel ellu viia ambitsioonikaid arendus- ja investeerimisprojekte ka siis, kui turg üksi ei ole veel valmis seda riski kandma. Nii sünnib rohkem uusi tehnoloogiaid, tooteid ja tootmisvõimekust ning avalik raha töötab seal, kus selle mõju majandusele on suurem," ütles EISi juhatuse liige Ivar Pae.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutuse (EIS) rakendusuuringute programm (RUP) avas uue kaitsevaldkonna taotlusvooru, mille maht ulatub 24 miljoni euroni.
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutuse (EIS) nõukogu kinnitas 5. jaanuaril uueks juhatuse liikmeks Ivar Pae, kelle vastutusalaks saab äri- ja teenuste arendus. Pae asub ametisse 9. veebruaril.