Statistikaameti poolt täna avaldatud tööturu kolmanda kvartali andmed kinnitasid, et tööturu olukord on Eestis jätkuvalt suhteliselt hea.

- Bigbanki peaökonomist Raul Eamets
Hõive oli küll langenud võrreldes suvega pea 6500 inimese võrra, aga see on loomulik kadu, sest suvel ongi alati rohkem ajutisi töökohti, mis on seotud kas põllumajandusega või turismiga. Tõsi, eelmisel aastal oli see kukkumine kolmandas kvartalis väiksem, natuke üle tuhande inimese.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tööpuudus langes kolmandas kvartalis 7,4 protsendini eelneva kvatali 7,6 protsendi tasemelt. Meeste tööpuudus langes 7,6 protsendi juurest 7,1 protsendini ning naiste tööpuudus kasvas 7,5 protsendi juurest 7,7 protsendini. Töötavaid inimesi oli 700 000.
Balti riikide juhtiv laenuvõrdlusplatvorm Altero on laiendamas oma koostöövõrgustikku Eestis, tuues klientideni veelgi rohkem paindlikke ja konkurentsivõimelisi laenupakkumisi. Hiljuti liitusid platvormiga Citadele pank ja Mogo, kes pakuvad Eesti turul väikelaene.