Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Finantsinspektsioon soovitab LHV Pangal rahapesu tõkestamist parandada
Täna teatas finantsinspektsioon, et on suunanud LHV Panka parendama rahapesu tõkestamise kontrolli süsteeme.
LHV peab parendama rahapesu tõkestamise kontrolli süsteeme.
Foto: Liis Treimann
Finantsinspektsioon on hinnanud LHV Panga rahvusvaheliste finantsvahendajate ärisuuna klientide teenindamisega seonduvaid hoolsusmeetmeid. Järelevalve leidis, et pangal tuleb teatud süsteeme tõhustada.
Tänavune Pärnu Finantskonverents pakub osalejatele ühe valikuna seninägematut võimalust Pärnu konverentside ajaloos - minna olümpiamängude pronksmedalisti Allar Raja juhendamisel kaheksapaatidega Pärnu jõele tiimitunnet leidma.