Whartoni ärikooli emeriitprofessor Jeremy Siegeli hinnagul ei teadnud Föderaalreserv möödunud aastal, mida teeb ja tea ka nüüd, mida järgmisel aastal teeb. Lisaks tõdeb ta oma raamatu uuendatud trükile viidates, et üle 200 aasta võrdluses pole aktsiatesse pikaajaliselt investeerides reaaltootlus muutunud.

- Whartoni ärikooli emeriitprofessor Jeremy Siegel.
Whartoni ärikooli emeriitprofessor Jeremy Siegel jagas Jacobs Levy Centeri kvantitatiivse rahanduse konverentsil „Frontiers in Quantitative Finance” arvamusi USA Föderaalreservi praeguse rahapoliitika kohta. Lisaks jagas ta tarkusi oma raamatu „Stocks for the Long Run” kuuendast, täiendatud väljaandest, mis ilmus oktoobris (eesti keeles on Äripäeva Kirjastus 2019. aastal avaldanud viienda väljaande).
Aasta alguses olite kõva pistrik, kutsudes Föderaalreservi üles agressiivsele intressitõstmisele. Föderaalreservi juht Jay Powell on öelnud, et rahapakkumise põhjal polnud inflatsioon prognoositav. Teil on täpselt vastupidine vaade. Milles Powell eksib?
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ettevõtluses ei ole olemas hetke, mil raamatupidamist pole vaja. Isegi siis, kui tegevust ei ole, tuleb vähemalt kord aastas kõik terviklikult üle vaadata, esitada vajalikke aruandeid ja deklaratsioone. „Raamatupidamine on baasvajadus– see on nagu elekter, mille kadumine annab kohe tunda,“ ütleb raamatupidamise ja palgaarvestuse teenust ning maksukonsultatsioone pakkuva Numeri OÜ teenuste juht Allan Kaunis.