Balkani regioonis finantsteenuseid pakkuv Iute Group sai Bulgaaria keskpangalt Euroopa Liidu elektroonilise raha asutuse litsentsi. See võimaldab IutePay Bulgaria kaudu pakkuda makseteenuseid kõikjal Euroopa Liidus.

- Iute Groupi juht Tarmo Sild
Iute Groupi juht Tarmo Sild ütles, et EMI (Electronic Money Institution) litsentsi saamine on oluline samm ettevõtte strateegias saada rahvusvaheliseks finantsteenuste pakkujaks. „Euroopa tasandi EMI litsents annab meile võimaluse tegutseda kogu Euroopa Liidu turul, pakkudes kiireid, sujuvaid ja kliendikeskseid makselahendusi,“ selgitas Sild.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eesti finantstehnoloogia ettevõte Iute Group leidis eelmisel aastal omandatud pangale uue juhatuse esimehe Rumeeniast. Andrei Stamatiani ametisse nimetamine sai ka keskpanga heakskiidu.
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester (ERSO) sõlmis täna oma tegutsemisaja suurima sponsorlepingu. Järgneva kolme aasta jooksul on ERSO peasponsor Eesti fintech-ettevõte Iute, mis toetab orkestrit 360 000 euroga. Leping näeb ette koostöö võimalikku pikendamist veel kahe aasta võrra, mis kasvataks toetussumma 600 000 euroni.
Eestlaste liikuvus on viimaste aastakümnetega märgatavalt kasvanud – töö-, õppimis- ja elukohamuutused üle riigipiiride on muutunud tavapäraseks. Kuid mis juhtub siis, kui inimene on elanud mitmes riigis ja jätnud vara laiali üle maailma? Kuidas toimub pärimine, kui ühed pärijad elavad Eestis, teised Soomes ja kolmandad on jäljetult kadunud?