Finantssektorit on viimaste aastate jooksul tabanud üks karm regulatsioon teise järel ja pangajuhtide frustratsioon on selgesti tajutav. 2018. aasta toob kaasa mitu sellist regulatsiooni, mille täitmiseks ei piisa enam lihtsalt väga tublist sooritusest vastavuskontrolli alal, vaid millega sunnitakse panku lausa suuri tükke enda ärist ära andma, kirjutab EY ärikonsultatsioonide vanemkonsultant Tiina Ilus.
Nii tuleb ELi isikuandmete kaitse üldmääruse jõustumisel olla valmis kliente koos nende kohta kogutud andmetega konkurentidele loovutama ja äsja rakendunud ELi maksete direktiivi uuendatud versioon (PSD2) ähvardab ära võtta suure osa rahaülekannete ärist. Kuidas selliste muutustega toime tulla? Näib, et ellujäämisstrateegiaid on erinevaid.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Finantsuudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.