Autor: Finantsuudised.ee • 10. august 2017

Global Finance tunnistas SEB digitaalsed lahendused Eesti parimaks

Autor: SEB.ee

Rahvusvaheline majandusajakiri Global Finance nimetas SEB eraklientidele ja äriklientidele pakutavad digitaalsed lahendused Eesti parimaks. Sama auhinna pälvis SEB ka Lätis ja Leedus. Eestis tunnistati SEB eraklientide digitaalsed lahendused parimaks juba neljandat aastat järjest.

„Digitaalsed pangateenused on väga oluline osa pangandusest. Kliendid teevad üha rohkem tehinguid nutitelefonides ja tahvelarvutites, tegu on kõige kiiremini kasvava teeninduskanaliga. SEB on viimastel aastatel oluliselt panustanud digilahenduste innovatsiooni. Kevadest saavad meie kliendid panganõu küsida videosilla ja pangakonto avada videokõne vahendusel, lisaks oleme uuendanud panga mobiiliäppi ja täiustanud veebikeskkonda,“ kommenteeris SEB jaepanganduse ja tehnoloogia valdkonna juht Ainar Leppänen.

Global Finance valis parimaid digitaalseid lahendusi pakkuvaid pankasid juba 18. aastat järjest. Oluliseks peeti digitaalse teenuse kvaliteeti, pakutavate teenuste ulatust ja kui aktiivselt kliendid neid kasutavad, klientide digitaalsest teenindamisest saadud otsest kasu, digitaalseid lahendusi kasutavate klientide arvu kasvu, milline on interneti- ja mobiilipanga kujundus ning funktsionaalsus.

Global Finance nimetab parimad pangad Euroopas, Põhja- ja Ladina Ameerikas, Aasias, Aafrikas, Lähis-Idas ja Vaikse ookeani piirkonnas. Oktoobris Londonis toimuval auhinnatseremoonial kuulutatakse välja regioonide ning globaalsed üldvõitjad.

Jaga lugu
Finantsuudised.ee toetajad:
Daisy PelloFinantsuudised.ee juhtTel: 667 0405
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 667 0077