Columbus ja HÄT allkirjastamine  Foto: Erakogu

Columbus omandas HÄT Systemsi ja tõuseb Eesti kvaliteetseimaks Dynamics NAV partneriks

Columbus omandas Eesti ühe hinnatuima Dynamics NAV tarkvaraettevõtte HÄT Systems. Ettevõtete liitmisega tugevdab Columbus oma positsiooni digitaliseerimisettevõttena.

Eesti kaks juhtivat tarkvaraettevõtet Columbus ja HÄT Systems lepingu, mille alusel Columbus omandas 100% osaluse ettevõttest HÄT Systems. Columbus on aastaid olnud Eesti juhtiv majandustarkvarapakkuja ning tänaseks kasvanud laiahaardeliseks digitaliseerimisettevõtteks. Columbus pakub ettevõtetele digitaliseerimise arengukavasid erinevatele platvormidele – majandustarkvara (ERP), tootmissüsteemid, kaubandus- ja logistikalahendused, ärianalüütika jpm.

“Me näeme, et Dynamics NAV põhiste lahenduste kasvupotentsiaali. Tehnoloogia on end selgelt tõestanud keskmise suurusega ettevõtetele. Microsoft oma toodetega on täna majandustarkvara turuliider keskmistele ja suurtele ettevõtetele ning me näeme siin turu valmisolekut kasvuks,” selgitab otsust Columbus Baltikumi tegevjuht Ivo Suursoo.

HÄT System on 2005. aastal loodud majandus- ja ärianalüüsitarkvara pakkuv ettevõte, kelle peamiseks fookuseks on Dynamics NAV põhised majandustarkvara lahendused. “ERP maailm muutub ja üha olulisemaks saab laiema toodete ja teenuste valiku pakkumine, mis on kergemini saavutatav suuremas ettevõttes. HÄT on Eesti Dynamics NAV põhiste lahenduste kvaliteediliider, Columbusega koos toome klientideni laiema valiku alates kliendihalduslahendustest kuni pühendunud ärianalüütika meeskonnani,” ütleb HÄT Systems tegevjuht Roland Kasela.

“Columbuse eesmärk on olla laiahaardelise portfelliga äri digitaliseerimise ettevõte ning Dynamics NAV on üks oluline komponent meie pakkumises. Meie ambitsioon on jätkata kvaliteetseima Dynamics NAV teenusepakkujana, arendada koos seda kvaliteedilippu, mida HÄT meeskond on auga kandnud,” võtab Ivo Suursoo kokku.

Ettevõtete ühinemine jõustub koheselt, lepingu sõlmimise päeval, 14. juunil 2018. Tehingu finantsilisi aspekte ei avaldata.

Jaga lugu:
FINANTSUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad finantsteemalised uudised igal nädalal enda postkasti.

Finantsuudised.ee toetajad:

Bret Metsküla
Bret MetskülaFinantsuudised.ee juhtTel: 58 117 860
Rain Jüristo
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077