Advokaadibüroo Cobalt senine vaidluste lahendamise tiimi valdkonnajuht Annika Peetsalu ühineb büroo partnerite ringiga.
„Annika on üles näidanud erakordset pühendumist, erialaseid teadmisi ja projektide juhtimise oskust meie klientide asjade ajamisel. Partnerina jätkab ta oma tipptasemel tööga ning panustab edaspidi ka laiemalt büroo kasvu ja arengusse,“ kommenteeris Cobalti juhtivpartner Jaanus Mody.
Peetsalul on pikaajaline kogemus klientide esindamisel keerukates ja mahukates majandusvaidlustes, sh osanike ja aktsionäride vahelistes vaidlustes. Samuti on Annika edukalt nõustanud ettevõtteid ulatuslikes saneerimismenetlustes jm restruktureerimisprotsessides. Annika tugevuseks on suurte kobarvaidluste meeskondade juhtimise võimekus, sh rahvusvahelisel tasandil.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
„Osanike vahelised vaidlused on komplekssed kobarvaidlused, kus vaidluse tekkimise korral vaieldakse sisuliselt kõiges, milles annab vaielda,“ kirjutavad advokaadibüroo COBALT valdkonnajuhid Annika Peetsalu ja Kaidi Reiljan-Sihvart värskes, 2023. aasta teist ja 2024. aasta esimest poolaastat katvas vaidluste turuülevaates.
Finantstehnoloogia valdkonnas tegutseb Eestis Startup Estonia andmetel üle kahesaja välisturgudel laieneda sooviva iduettevõtte. Nad peavad rinda pistma erakordselt paljude juriidiliste väljakutsetega.
Digitaalajastu on toonud palju uusi digilahendusi ja võimalusi ning muutnud arusaama seni traditsiooniliselt toiminud teenustest. Muutunud on finantsteenuse klientide profiil ja soovid.
Võlakirju saab märkida kuni 21. aprillini.
Lords LB Asset Management’i hallatav investeerimisühing Atsinaujinančios energetikos investicijos (AEI) alustab 2 miljoni euro mahus võlakirjade pakkumist, mille fikseeritud aastaintress on 8,5%. 165 mln euro väärtuses varasid haldav äriühing suurendas aprillis oma töös olevate päikese- ja tuuleparkide mahtu 303 MW-ni ning viib järjekindlalt ellu strateegiat, mis näeb ette kõigi arendusjärgus ja toimivate projektide müüki 2027. aasta lõpuks.