Sellest nädalast saab elektrilise kastirattaga börsi suunas sõita
Hagen Bikes Holding AS on välja kuulutanud aktsiate esmase avaliku pakkumise, et tulla veel selle aasta sees Tallinna börsile. Aktsiate märkimine algas 29. novembril ning kestab kuni 10. detsembrini. Ettevõte plaanib kaasata pool miljonit eurot.
Elektriliste kastirataste tootja Hagen Bikes võtab hoo üles ja kaasab uut raha börsile tulemisega.
Foto: Hagen Bikes
Tallinna börsi alternatiivturule First North pürgiv elektriliste kastirataste tootja Hagen Bikes andis teada, et järgmisest nädalast on võimalik märkida ettevõtte aktsiad. Hagen Bikesi eesmärk on kaasata 501 600 eurot, mida kavatsetakse kasutada tootmisvõimsuste suurendamiseks, tootearenduseks ja uutele turgudele laienemiseks.
Eestlaste liikuvus on viimaste aastakümnetega märgatavalt kasvanud – töö-, õppimis- ja elukohamuutused üle riigipiiride on muutunud tavapäraseks. Kuid mis juhtub siis, kui inimene on elanud mitmes riigis ja jätnud vara laiali üle maailma? Kuidas toimub pärimine, kui ühed pärijad elavad Eestis, teised Soomes ja kolmandad on jäljetult kadunud?